Emanet 129. bölüm özeti ve fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak? 4 Mart Perşembe

karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'te yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in balayı sırasında yaşadıklarının ardından yeni gelişmeler büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Konakta her şey bıçak sırtı. Elbette karakolda da. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 129. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 03.03.2021, 18:41 04.03.2021, 13:42 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle de heyecanın giderek arttığı Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Bir nefretten doğan aşk hikayesini konu alan yapımda yine Yaman ve Seher odaklı devam edilecek olan bölüm sabırsızlıkla izlenmek isteniyor. Balayında yaşadıklarının ardından konağa gelen çiftin bundan sonraki yaşamları da ilgiyle seyredilecek. İkbal ve Zuhal'in planı işe yarayacak mı yoksa farklı olaylar mı gelişecek? Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 129. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 129. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 4 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 129. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Balayıları sona eren Yaman ve Seher konağa dönmüştür. Ama ayrı ayrı. Bu olayın ardından Yaman, Seher'in yaptığını zannettiği sahtekarlıkların peşine düşmüştür. Ama ona güvenir. Sebebi ise Cenger ve Ziya'dan aldığı olumlu dönüşlerdir. Cenger; 'İyilik karşılıksız yapılır. Bunu ben Seher Hanım'da birçok kez gördüm' sözleri ile Yaman'ı adeta mat eder. Ama bu oyunu kim oynamıştı? Her şey Selim'in üzerine mi kalacak? Çünkü Yaman, Seher ile mezara gömdüğü silahını çıkardı ve Selim'in yanına gitti. Ona kafa attı. Diğer yandan karakolda İbo aldığı kötü haber sonrasında adeta ne zaman patlayacağı belli olmayan bir bomba gibidir. Fırat ise yeni bir bela ile uğraşmanın arefesindedir. Neslihan'ı peşine takmaya niyetli bir serseri tüm hayatları değiştirebilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 128. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Naciye 1 ay önce
Slm buradan nazmiye hanima sesleniyoruz artik gerçekler ortaya ciksin artik zuhal ve ikbalin pislikleri ortaya ciksin bizler seher kiraz aki ve yaman var diye izliyoruz bu dört sevimli guzel insanlar diziye daha guzel daha renk katiyorlar onlara bir sry olmasin diziden ayrılmasınlar biz onlari daha cok seviyoruz ve severek izliyoruz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?