Emanet 131. bölüm özeti ve fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak? 8 Mart Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmayad evam eden Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. Bugün 26. haftasını tamamlayacak olan yapımın ardından pazartesi günü neler yaşanacağını merak ederek araştırıyor ve öğrenmek istiyor. Yaman ve Seher'in arasındaki ilişkinin nereye doğru gideceği sabırsızlıkla bekleniyor. Emanet 131. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 05.03.2021, 12:00 08.03.2021, 18:42 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan ve adını yurt dışına da duyuran dizisi Emanet'te bir cuma günü daha ekranlardaki yerini aldı. Hafta finalinin ardından gözler yeni haftaya çevrildi. Özellikle konakta Kırımlı ailesinin neler yaşayacağı merak konusu. Sadece Yaman ve Seher değil, Ziya, Yusuf, İkbal, Zuhal, Neslihan, Adalet ve Cenger'i de etkileyecek gelişmeler sabırsızlıkla bekleniyor. Nefretten doğan aşkın işlendiği hikayede yine aşk rüzgarlarının esmesi bekleniyor. Emanet 131. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 131. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 8 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 131. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher arasında yaşananlar giderek alevlenir. Yaman gerçekleri duymadan rahat etmeyecektir. Hatta bunu Seher'in kaza geçirmesinden sonra da sürdürdü ancak kısa bir süre sonra bundan vazgeçti. Seher'i çok seven Yaman en çok ondan yaralandı ve bir an önce Nedim'den doğrulara ulaşmak istiyor. Zuhal ve İkbal ise bu durumu engellemek adına her şeyi yapacak. Diğer yandan karakolda da işler istendiği gibi gidecek mi? sorusunun cevabı araştırılıyor. İbo, Kara ve Fırat'ın aşk hikayeleri nasıl şekillenecek? Neslihan Bora'ya aşık mı olacak yoksa Fırat araya mı girecek? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 131. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Ayça 1 ay önce
Gercekten pes ya bu kadar kotuluk olur mu pki yaman nedime degikde kndisi arastirsa sarraf dukkanindan krmaralara izletseye bu kafar mi cahil bu yaman artik bu hafta ikbal ve zuhal cadisinn kötülükleri ortaya ciksin artik getcektrn cok sıkıcı olmaya başladı artik resmen kotulukler kazanıyor nasil bu bir is ya gercekten boyle giderse film8n tadi kacar bizler seher kiraz ali ve yaman icin izliyoruz onlara bir sey olmasin
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?