Emanet 187. bölüm özeti ve fragmanı - 25 Mayıs Salı

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi olarak yayın hayatına devam eden Emanet'te haftanın ilk günü sona erdi. Yaman'ın hesap sormaya başladığı dizide Seher de en büyük destekçisi. İkbal ve Zuhal'e kaldıkları yerde artık rahat yok. Peki yarın neler yaşanacak? 25 Mayıs Salı yayınlanacak olan Emanet 187. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 24.05.2021, 18:07 25.05.2021, 18:27 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin bu sezon başlayan ve dünyanın birçok ülkesine adını duyurmayı başaran dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başladı ve ilk bölüm bitti. Yaman'ın Seher ile yaşadığı aşkın giderek daha da dolu dolu yaşanması izleyenleri çok sevindiriyor. Bu sebeple de sonraki bölümler sabırsızlıkla bekleniyor. Son bölümde fizyoterapist Belgin'in yaptığı itiraf bir anda İkbal'i hedefe oturtmuş, Yaman ise bu zamana kadar güvendiği yengesine konağı dar etmeye söz vermişti. Bundan sonra yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? 25 Mayıs Salı yayınlanacak olan Emanet 187. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 187. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 25 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 187. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın ikinci günü yine heyecan dolu. Zuhal, Melahat'e yaptığı işlencenin rövanşında oldukça kötü bir darbe yer. Melahat yaptığı hamle ile adeta rakibine nakavt eder. Sonunda pes eden ve ablasının adın haykırarak yardım isteyen Zuhal konakta olanlardan bihaberdir. İkbal konakta cezaevine girmiş gibidir ve her an daha da fazlasını yaşayabilir. Yaman onu gözden çıkarmış ve bunca zamanın hesabını soracaktır. Seher de bu konuda ona destek verecektır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 24 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?