Emanet 189. bölüm özeti ve fragmanı - 27 Mayıs Perşembe

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te haftanın ortası geride kaldı. Yaman ve Seher'in aşk dolu anların tanıklık eden izleyiciler, İkbal'in masum olmasına doğru giden süreci ise pek sevmedi. Yine bir çıkar yol bulan İkbal'i göremeyen Yaman bu kez ne yapacak? sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 189. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 26.05.2021, 18:23 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda Seher ve Yaman'ı yeni bir tehlike daha bekliyor. İkbal'in masumluğuna inanılmak üzere olduğu, Zuhal'in ise hapishanede cehennem hayatı yaşadığı anlar ilgiyle seyredilmeye devam edecek. Diğer yandan Yaman ve Seher aşklarını yaşamayı sürdürüyor. Hem de her geçen anın biraz daha fazlasıyla. Geride kalan bölümün ardından gözler yarına çevrildi. 26 Mayıs Çarşamba yayınlanacak olan Emanet 189. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 189. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 27 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 189. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Selim uzun bir süre sonra Seher ve Yaman'ın etrafında dolaşmaay başlar. İkbal'in yapamadığını yapabilmek için yemin etmiştir. Bunun için de Yaman'ın düşmanından yardım ister. Tek hedefi Seher'i yanına alabilmek ve onunla bir hayat yaşayabilmektir. Elbette Yusuf'u da. Ancak Yaman her zamankinden daha da fazla korumacı olduğu sevdiği kadına karşı telecek tehlikeler için onu savunmaya hazırdır. Atılan bir yalan Fırat ile Neslihan'In evliliğine doğru gidecek gibi gözüküyor. Herkes bu moda girdi. Ancak gerçekler çok farklı. İbo giderek açılan farkı kapatıyor ve Kara'ya olan duygularını iyice belli ediyor. Kara ise bu kez boş değil. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 26 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138