Emanet 192. bölüm özeti ve fragmanı - 1 Haziran Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yerini almaya devam eden Emanet'te haftanın ikinci günü başlıyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede başlarına gelecekler merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki yarın neler yaşanacak? Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 192. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 31.05.2021, 15:43 31.05.2021, 16:16 Burak ZİHNİ
Emanet 192. bölüm özeti ve fragmanı - 1 Haziran Salı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te bugün itibarıyla bir bölümün daha sonuna gelindi. Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı başaran yapımda son olarak Yusuf Camgöz'ün elinden Selim'e geçmiştir. Selim'in gerçek yüzünü gören Yusuf' bir an önce kaçmanın yollarını arar. Diğer yandan Yaman yeğenine ve karısına bunu yapanlardan hesap sormak. Geride kalan bölümün ardından gözler yarına çevrildi. 31 Mayıs Pazartesi yayınlanacak olan Emanet 192. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 192. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 1 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 193. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Selim Seher'dne yana karşılık görememesinin arıdndan saplantılı bir aşık rolüne bürünmüştü. Ardından da Camgöz ile birlkte iş tutup onu kaçırabilmek adına her şeyi göze almıştı. Yusuf'u çekip alan Camgöz'ün adamları Seher'i kaçıramamıştı. Konakta büyük bir üzüntü yaşanırken herkes Yusuf'un bulunmasını istiyor. Karakol ekibinde Fırat ve Neslihan arasında aşk yaşanacak mı? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 28 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138