Emanet 193. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 2 Haziran Çarşamba

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile bu sezonun en iyi çıkış yapan yapımları arasında yer alan Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaman'ın karısı Seher ve yeğeni Yusuf için verdiği mücadelede Camgöz'ü karşısına alması amansız bir hesaplaşmayı da beraberinde getirmişti. Bundan sonra yaşanacaklar da ilgiyle seyredilecek. Karakol ekibinin de takibi bir an bırakmadığı bölümde yaşanacaklar sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 193. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 02.06.2021, 08:38 03.06.2021, 18:25 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'te hafta ortası başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda heyecan tüm hızıyla sürüyor. Bilindiği üzere Camgöz ile iş birliği yapan Selim Yusuf'u kaçırmış, Seher'i de ayağına getirmişti. Bundan sonra Seher yeğenini ve kendisini kurtarmak amacıyla büyük bir uğraş vermeye başladı. Diğer yandan da Yaman ve karakoldaki ekip bir iz bulabilmek için geceyi gündüze karıştırmaya devevam ediyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 193. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 193. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 31 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 193. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Emanet’te bu akşam Yaman Selim’in teklifini kabul etmek zorunda kalır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Seher’i neler bekliyor? Selim’in teklifini kabul eden ve Yaman’dan habersiz yanına gelen Seher’in tek bir amacı vardır, yeğenine kavuşmak. Ama Selim, Seher’den vazgeçmeye niyetli değildir. Diğer taraftan ise İbo ve Kara, Selim'in izini bulabilecek bir fikir üretir. Üç nokta üzerinden Tuzla limanına gidebileceği düşünülen Selim için yurt dışına çıkması engellenmek istenmektedir. Bu çaba İbo ve Kara'yı giderek yakınlaştırmaktadır. Neslihan ise Bora tarafından kandırıldığını anlayıp tüm köprüleri atmıştır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 194. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 194. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 193. bölüm sonrasnı e zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 194. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 193. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 193. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?