Emanet 193. bölüm özeti ve fragmanı - 2 Haziran Çarşamba

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi olarak yayın hayatını sürdüren Emanet'te yeni haftanın ikinci günü sona erdi. Yaman ve Seher'in Yusuf için vermeye devam ettikleri mücadelede yaşanacaklar yine herkesi ekran karşısına kilitleyecek. Gözler yarına çevrildi. Peki, yeni bölümde neler olacak? Emanet 193. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 01.06.2021, 14:25 03.06.2021, 18:25 Burak ZİHNİ
Emanet 193. bölüm özeti ve fragmanı - 2 Haziran Çarşamba

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te bugün itibarıyla bir bölümün daha sonuna gelindi. Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı başaran yapımda son olarak Selim gözü dönmüş bir şekilde Yusuf ve Seher'i kaçırmak istemişti. Ardından da Yusuf'u yanına almıştı. Sonsuza dek birlikte yaşamak istediği Seher'i ayağına çağıran Selim'in amacına ulaşıp ulaşmayacağı da merak konusu. 2 Haziran yayınlanacak olan Emanet 193. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 193. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 2 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 193. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Yaman'ın Nedim vasıtasıyoa yengesinin peşine taktığı dedektif ciddi bir delile ulaşır. Buna göre Selim ve İkbal'in daha önce iş birliği içerisinde olduğu tespit edilir. Yaman da zaten bir süredir gözünden ayırmadığı İkbal'e karşı iyice şüpheci olmuş, Yusuf'un kaçırılması konusundaki tavırları nedeniyle daha da pimpirikli hale gelmişti. Kara, İbo'ya olanların ardındana büyük bir üzüntü duydu. Bunun adı ancak aşkla açıklanabilir. Neslihan ise yalanları sonrasında büyük bir darbe yer. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 2 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?