Emanet 194. bölüm özeti ve fragmanı - 3 Haziran Perşembe

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'te hafta ortası geride kaldı. İzleyiciler soluk soluğa izledikleri bir günün ardından yarını sabırsızlıkla bekliyor. Yaşanacakların bir an önce mutluluğa yelken açması yönünde olması. Seher ve Yaman'ı yine zorlu bir sınav ile sınayacak hayat yarın neleri beraberinde getirecek? Emanet 194. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 02.06.2021, 17:29 Burak ZİHNİ
Emanet 194. bölüm özeti ve fragmanı - 3 Haziran Perşembe

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Emanet'te bugün bir bölüm daha sona erdi. Birbirinden değerli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda artık son iki bölüm. Haftanın tamamlanacağı günlerin ilkinde Yaman'ın Seher ve Yusuf için verdiği mücadelede sınavı devam edecektir. Sevdiği kadını ve yeğenini almak isteyen Selim'in peşini bırakmayan Yaman'ın arkasında bu kez karakol ekibi de vardır ve İbo ile Kara büyük bir ipucu bulmayı başarmıştır. Bundan sonra olacaklar da yine herkesi sabırsızlandıracak. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 194. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 194. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 3 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 194. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. İbo uzun süre peşinden koştuğu Kara tarafından markaja alınır. Ancak bu bilerek olmaz. Kendiliğinden gelişen süreçte Kara giderek İbo'ya alışır. Bu durum Sultan Hala'nın gözünden kaçmaz. Dileği onların birlikte olmalarıdır. Yine de Kara'nın tereddütleri vardır. Çok fazla kapılmak istemez. Neslihan, Bora'nın en başından bu yana gösterdiği yalancı yüzünü sonunda fark etti. Teyzesine söz olayını anlatması dananın kuyruğunun koptuğu yer oldu. Bundan sonra Fırat ile yeni bir ilişkiye başlaması yönünde beklentiler var ama Adalet büyük bir engel. Bu barikatı aşmak ise oldukça meşakkatli. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 2 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?