Emanet 198. bölüm özeti ve fragmanı - 9 Haziran Çarşamba

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak günlük yapımlar arasına giren Emant'te hafta ortası başlıyor. Kırımlı ailesinin başına gelenlerin ardından yaşanacaklar herkesi yine ekran karşısına kilitleyecek. İkbal'in vefatı sonrasında neler yaşanacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 198. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 09.06.2021, 06:36 09.06.2021, 17:58 Burak ZİHNİ
Emanet 198. bölüm özeti ve fragmanı - 9 Haziran Çarşamba

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen ve büyük yapımlara dahi kafa tutan dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ortasında yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor. Adım adım finale doğru gidilirken birçok konuda da gelişmeler izleyenleri televizyon karşısına kilitleyecek. Çok sevilen ve adını yurt dışına da duyuran Emanet'te artık acı gerçekleri izleme zamanı. Tüm sezon bıyunca Yaman ve Seher'in belalısı olan İkbal öldü. Ziya'nın bundan sonraki psikolojisi de merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 198. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 198. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 9 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 198. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Yaman ve Seher, İkbal'in öldüğünü öğrenir. Ancak Yaman ağabeyine yaptıklarını öğrendikten sonra İkbal'in ölümüne hiç üzülmez. Diğer yandan da İkbal Kevser'e yaşattıklarını yaşamıştır. Adalet tecelli etti yönünde yorumların da yazıldığı dizide Kara ve İbo arasındaki ilişkinin de doludizgin devam etmesi herkesi sevindiriyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 9 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138