Emanet 199. bölüm özeti ve fragmanı - 10 Haziran Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te bir gün daha geride kaldı. Hafta ortasının sona erdiği fenomen yapımda artık finale bir gün kala yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yaman ve Seher'in İkbal sonrasındaki yeni sınavları onları bıçak sırtı gibi ayırabilir. Seyirciler de yeni bölümü bir an önce izlemek istiyor be yarını sabırsızlıkla bekliyor. Emanet 198. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İşte detaylar...

TV 09.06.2021, 19:38 09.06.2021, 20:12 Burak ZİHNİ
Emanet 199. bölüm özeti ve fragmanı - 10 Haziran Perşembe

Kanal 7'nin hafta içi yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen dizisi Emanet'te 40. haftanın dördüncü bölümü televizyondaki yerini alıyor. Başladığı günden bu yana giderek artan izleyici kitlesini yurt dışında da elde eden yapımın tekrarları dahi binlerce kez izlenmeye devam ediliyor. Gündemden dülmeyen Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan da sosyal medyada etkileşim yağmuruna tutuluyor. Pazartesi başlayacak haftanın dördüncü gününde neler yaşanacağı da şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 199. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...


 

Emanet 199. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 10 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 199. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Yaman ve Seher İkbal'in ölümüyle birlikte kötü günlerin geride kaldığını düşünmektedir ancak yanılmaktadırlar. İkbal'İn ölümü soınrasında ortaya çıkan ya da çıkması muhtemel gerçekler Seher ve Yaman'ın arasını bozabilir. Ablasının vefatı konusundaki akıbetini öğrenmek isteyen Seher'in gözükaradır. Yaman, Ziya ve konaktaki herkes için bu süreç yorucu ve duygusal anlamda yaralayıcı olabilir. Diğer yandan Neslihan giderek Bora'nın tuzağına düşmektedir. İbo ise evlilik teklifi için Kara'ya sürpriz arayışını sürdürür. Cenger'in herkesten gizlediği farklı bir düşüncesi mi var? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı
emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 7 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?