Emanet 200. bölüm özeti ve fragmanı - 11 Haziran Cuma

Kanal 7'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan ve yarın ikinci kez dalya diyecek olan Emanet'te haftanın son bölümü ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in Yusuf konusunda başlayan mücadelesi İkbal ile devam etmişti. Bu kez ise Kevser için sınavdalar. Peki yeni bölümde neler olacak? Hafta finali heyecanı herkesi televizyon başına kilitleyecek. Emanet 200. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 10.06.2021, 18:14 Burak ZİHNİ
Emanet 200. bölüm özeti ve fragmanı - 11 Haziran Cuma

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle yayınlandığı günden bu yana adından söz ettiren ve yurt dışında da ilgiyle izlenen Emanet, 200. kez seyircilerinin karşısına çıkıyor. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı, birçok önemli oyuncunun da kadrosunda bulunduğu yapımda hafta finalinde yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. İkbal'in vefatı sonrasında konakta yeni gelişmeler var. Kevser'i kim öldürdü? sorusunun cevabını çözebilmek için karakol ekibi de teyakkuzda. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 200. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 200. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 11 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 200. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Kötü günlerin geride kaldığını düşünen Yaman ve Seher için artık yeni bir süreç başladı. Doktorun eksik evrağı vermesiyle birlikte Kevser'in ölümü yeniden aralanır. Bu kez ablasının başına gelenleri öğrenmek için çabalayan Seher, bilgilere ulaşmadan rahat etmeyecektir. Yaman da Ziya'nın şüpheli olarak görüldüğü olayda hem ağabeyini korumak hem de karısının durumunu yaından takip etmek zorundadır. Karakolda ise evlilik teklifi hazırlığı var. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 7 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138