Emanet 201. bölüm özeti ve fragmanı - 14 Haziran Pazartesi

Kanal 7'nin ilgiyle seyredilen ve her bölümü büyük bir heyecana sahne olan dizisi Emanet'te bir hafta daha sona erdi. Yaman ve Seher'in her geçen gün biraz daha kenetlendiği anların ardından üzücü olaylar herkesi üzmüştü. Son sınavları ise Ziya konusunda oldu Balkondan atlayan Ziya'nın hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu ve araştırılıyor. Peki, yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 201. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 11.06.2021, 17:34 Burak ZİHNİ
Emanet 201. bölüm özeti ve fragmanı - 14 Haziran Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle yurt dışında dahi izlenen Emanet'te yeni haftanın son günü geride kaldı. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların izleyenleri üzmeye devam ettiği hafta finalinde herkes televizyon karşısına kilitlendi. Herkesin gözü şu anda Ziya'nın durumunda. Ziya öldü mü yoksa yaşayacak mı? sorusu günün en çok araştırılanları arasında yerini aldı. İkbal'in vefatı sonrasında konakta yeni gelişmeler var. Kevser'i kim öldürdü? sorusunun cevabını çözebilmek için karakol ekibi de teyakkuzda. Peki yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 201. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 201. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 14 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 201. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Kötü günlerin geride kaldığını düşünen Yaman ve Seher için artık yeni bir süreç başladı. Çünkü Kevser'in dosyasından sonra Ziya'nın durumu da iyi değildir ve onla da ilgilenmek zorundadırlar. İkbal'in ölümünden sonra nöbetleri sıklaşan ve hırçınlaşan Ziya sürekli hayaller görür ve herkesin katili olduğunu düşünür. Bunun tek sebebi de İkbal'dir. Ölümünden önce değiştirdiği ilaçlar etkisini göstermiş ve Ziya'nın da canını almasına sebep oabilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 14 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138