Emanet 205. bölüm özeti ve fragmanı - 18 Haziran Cuma

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te bir hafta daha sona eriyor. Her geçen gün daha da fazla kişi tarafından takip edilen yapımda yaşanacaklar sabırsızlıkla bekleniyor. Hafta finali ile birlikte seyircilerinin karşısına çıkacak Emanet'tin son gününde neler olacağı yönündeki beklentilerin karşılık bulup bulmayacağı soru işareti. Peki yarın olacak? Gözler bir sonraki bölüme çevrildi. Emanet 205. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 17.06.2021, 12:56 13.09.2021, 06:26 Burak ZİHNİ
Emanet 205. bölüm özeti ve fragmanı - 18 Haziran Cuma

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenler tarafından ilgiyle takip edilen Emanet'te bir hafta daha tamamlanıyor. Her geçen an araları daha da sertleşen Yaman ve Seher'in ilişkileri içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Seher olanlara inanamazken ablasının katili olan kocasını adalete teslim edebilmek için her yolu dener. Bu uğurda Ali ve Fırat da en büyük destekçileridir. Konakta bir katille yaşamak istemeyen Seher öfkesini indiremez. Eşinin bu hale nasıl geldiğini sorgulamayı da sürdürür. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 205. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 205. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 18Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 205. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. İbo, çikolata yerken evlilik teklif ettiği Kara'dan cevap bekler. Bu ısrarını da sürdürür. Bu kez dürüm içerisine yüzük koyar ama bu durum Kara'yı kızdırır. Vereceeği cevabın değişmesi İbo'yu üzebilir. Neslihan Bora'dan görüp görebileceği en büyük darbeyi yemiştir. Bundan sonra alacağı karar hem onun hem de teyzesinin hayatını değiştirebilir. Yaman, karısı, yeğeni, ailesi ve konak halkı için mücadele vermeye devam edecektir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 15 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?