Emanet 208. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 15 Eylül Çarşamba

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet izleyicileriyle buluşmaya başladı ve ilk iki gün geride kaldı. Kırımlı ailesinin dağılan bireylerinin yeniden bir araya gelebilmesi için her şeyi yapacak olan Yaman'ın mücadelesi kadar Seher'in kaçışı ve Yusuf'u vermek istememesi izleyicileri ekran karşısına kilitleyecek. Bundan sonra yaşanacaklar da merak ediliyor. Çanakkale'de yeni bir hayata başlayan Seher ve Yusuf'u ne bekliyor? 15 Eylül Çarşamba neler yaşanacak? Emanet 208. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 14.09.2021, 06:24 15.09.2021, 06:21 Burak ZİHNİ
Emanet 208. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 15 Eylül Çarşamba

Karamel Yapım'ın rekorlar kıran ve adını yurt dışına da duyuran dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha ekranlardaki yerini alıyor. Kanal 7'nin en çok ilgi gören yapımı olarak yeni sezonunda da adından söz ettirmeyi sürdürenbaşarılı dizisinde Yaman ve Seher'in Yusuf için ayrı dünyalara yol almaları ve farklı şehirlerde olmaları herkesi üzüyor. Hastaneye kaldırılan Yaman hayat mücadelesinden galip ayrılmış ve ardından da ilk iş olarak Nedim'den sevdiği kadını bulmasını istemiştir. Kimlik değiştiren Seher'i bulmak zannedilenden daha zordur. Karakoldaki aşıklar ve aşklar da bir an önce izlenmek isteniyor. Kara ve İbo'nun yanı sıra Fırat'ın Neslihan'dan almak için gayret gösterdiği evet cevabı izleyicileri ekrana kilitleyecek. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 208. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yeni bölümler hakkındaki yorumlarınızı haberimize yazabilirsiniz.


 

Emanet 208. bölüm fragmanı

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri ile en çok izlenen günlük dizi olmayı başaran ve yoluna tüm hızı ile devam eden Emanet'te Yaman, Seher'in izini bulmuştur. Yeğenini de yanına alabilmek adına yeni bir sayfa açmak onun için en çok istediği şeydir. Ancak Seher yeniden Yaman'ın yanına dönmek istemez. Aşkından ölse dahi bu yol kapalıdır. Sevdiği adama bir şey olacak korkusuyla vicdan azabı çeken, iyileşmesi için dua eden Seher'in konağa gelmesi imkansızdır. Bu direnci kırmak isteyen Yaman her yolu deneyecektir. Ali, Duygu'nun ekibe katılmasıyla beraber başına neler geleceğinden habersizdir. Kara ve İbo'nun aşk hayatında neler yaşayacağı da merakla beklenmektedir. Neslihan kendisini her defasında kurtaran Fırat'a karşı herhangi bir aşk besleyecek mi?


emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten


Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?