Emanet 210. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 17 Eylül Cuma neler yaşanacak

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yeni sezonun ilk haftası sona eriyor. Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan ve oyuncu kadrosuyla herkesi ekran başına kilitleyen dizi hafta finali ile izleyenlerinin karşısına çıkacak. Her anı aşk ve gerilim dolu günde yine seyirciler neler yaşanacağını merak ederek araştırmalarda bulunuyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 210. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 16.09.2021, 06:29 17.09.2021, 07:07 Burak ZİHNİ
Emanet 210. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 17 Eylül Cuma neler yaşanacak

Pazartesi günü başlayan yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıkan Emanet'te ilk haftanın sonuna gelindi. Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun yer aldığı yapımda yeni günün neler getireceği ve hafta sonunda yaşanacaklar merak konusu. Yaman ile Seher'in aşk dolu hikayesindeki yaşanmışlıkların onları bıçak sırtı gibi ayırmasıyla birlikte dağılan dünyalarının yeniden toparlanması biraz zaman alabilir ve yıpratıcı olabilir. Her anında aşkın eksik olmadığı dizinin yeni bölümünde hem Kırımlı ailesinin hem de karakol ekibinin başına gelecekler sabırsızlıkla bekleniyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 210. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 210. bölüm fragmanı ve özeti

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri ile en çok izlenen günlük dizi olmayı başaran ve yoluna tüm hızı ile devam eden Emanet'te Yaman Seher ve Yusuf'u bulmuştur. Ancak ilk etapta onları rahatsız edecek adımı atmak istemez. Kendisi olmadan mutluluklarına devam etmelerinden dolayı çekincelidir ancak aşkı ağır basar. Seher'in gittiği yerlere kendini belli etmek için ipuçları bırakır. Sonunda da sevdiği kadının karşısına çıkar. Eve dönme yönündeki kararın ardından yaşanacaklar da merak konusudur. Operasyonda yer alan Duygu ekibe katılmıştır ancak Ali ile yıldızları barışmaz. Kara'nın verdiği çiçeği de çöpe atar. İkilinin otorite savaşı sancaılı bir süreci de beraberinde getirecektir.

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138