Emanet 211. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 20 Eylül Pazartesi neler yaşanacak

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu dizide yaşanacaklar da merak konusu. Yaman ve Seher'in arasındaki ilişkinin nereye doğru gideceği de ilgiyle seyredilecek. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 211. bölüm fragmanı izle ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 17.09.2021, 07:08 Burak ZİHNİ
Emanet 211. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 20 Eylül Pazartesi neler yaşanacak

Geçen sezon başladığı yayın hayatında yüzlerce bölümdür seyircileri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te yeni hafta başlıyor. Yaman ve Seher'in konakta başlayan ve Çanakkale'ye doğru yer alan ilişkileri her ne kadar istenilen yönde olmasa da güzel günlerin gelmesi bekleniyor. Her anında aşk ve gerilimin yaşandığı dizi yine ilgiyle seyredilecek. Haftnaın ilk bölümünde yaşanılacaklar merak konusu oldu. Özellikle Seher'in kaçmaya çalışması ve Yaman'dan kurtulmak istemesi her şeyi yeniden başlatabilir. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 211. bölüm fragmanı izle ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 211. bölüm fragmanı ve özeti

Emanet’te bu akşam Yaman Seher’le konuşmaya gider. Onu karşısında gören Seher ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen yerli dizisi Emanet 20 Eylül Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 211. bölümüyle izle7.com’da. Yaman’ın yakınlarında olduğunu sezen Seher, büyük bir heyecan içindedir. Aradan geçen onca zamandan sonra iki âşığın karşılaşması hiç de kolay olmayacaktır. Kaçakçılık operasyonun ortasında karşı karşıya kalan Ali ve Duygu, haklarında verilen karar sonrasında büyük bir şaşkınlık yaşarlar.

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138