Emanet 217. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 28 Eylül Salı neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasıyla 2. sezonda da yoluna devam eden Emanet'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapım yine ilgiyle seyredilecek. Yaman ve Seher'in aşk, nefret, özlem ve hasret içeren ilişkilerindeki yeni günde neler olacağı merak konusu. Emanet 217. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. Sizler de dizi hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 27.09.2021, 08:19 28.09.2021, 08:03 Burak ZİHNİ
Emanet 217. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 28 Eylül Salı neler yaşanacak?

İki sezondur büyük bir ilgi ile Kanal 7 ekranlarında izlenen Emanet'te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kırımlı ailesinin konağı kadar karakolda yaşananların da seyircileri ekran karşısına kilitlediği yapımda her geçen an biraz daha merak uyandıran gelişmeler yaşanıyor. Silah kaçakçılığı dosyasını yeniden irdelemeye başlayan Fırat, bu konuda Seher ile birliktedir. Hedefleri Yaman'dan kurtulmanın bir yolunu bulmaktır. Bunda da başarılı olabilmek adına her şeyi yapacaklardır. Seher konağın altını üstüne getirir ve telefonda bir iz bulur. Bunun kendisi için yeterli olduğunu düşünmektedir. Emanet 217. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 217. bölüm fragmanı ve özeti

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138