Emanet 224. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 7 Ekim Perşembe neler yaşanacak?

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran yapımda konak ve karakoldaki gelişmeler herkesi ekran başına kilitleyecek. Peki yarın neler olacak? Emanet 224. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 06.10.2021, 07:11 07.10.2021, 07:35 Burak ZİHNİ
Emanet 224. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 7 Ekim Perşembe neler yaşanacak?

Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet'te hafta finali öncesi bölüm izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman ve Seher'in gerçeklerin ortaya çıkabilmesi adına verdiği mücadelede yaşanacaklar yeni bir sayfa açılmasını sağlayabilecek mi? sorusunun yanıtı merak edilerek araştırılıyor. Diğer yandan Ali ve Duygu arasındaki ilişki giderek aşka doğru yelken açıyor. Peki, Bundan sonra neler yaşanacak? Emanet 224. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 224. bölüm fragmanı ve özeti

Emanet’te bu akşam polis Yaman’ı gözaltına alınca herkes büyük bir şok yaşar. Seher ise büyük bir sürprizle karşılaşır. Yaman, polisler tarafından gözaltına alınırken her şeyin bittiğini düşünen Seher ise büyük bir sürprizle karşılaşır. Kendi işini bir başına halletmek isteyen Duygu, Ali’nin tehdidi karşısında ne cevap verecektir? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


 

Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Teşekkürler.. 3 hafta önce
224. Bölüm fragmanı ve özeti çok iyi olmuş elinize sağlık diğer bölümler içinde aynı değeri bekliyoruz.. İyi akşamlar
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138