Emanet 239. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 28 Ekim 2021 Perşembe

Televizyon ekranlarının en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman, Ziya ve Ali'nin annesinin çıkagelmesi dengeleri değiştirecek mi? Gerçekleri öğrenebilecekler mi? Arif Baba'nın durumu iyi değil. Emanet 239. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 28.10.2021, 07:51 Burak ZİHNİ
Emanet 239. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 28 Ekim 2021 Perşembe

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet haftanın beş günü boyunca Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Hem konağı hem de karakolu yakından ilgilendiren bir gelişmenin açığa çıkmasına ramak kalmıştır. Yaman, Yusuf ve Ziya'nın annesi yıllar sona dönmüştür. Ziya'ya kendini gösterdikten sonra oradan uzaklaşır. Annesini gören Ziya ise büyük özleminin sona erdiğini düşünse de Yaman'ın gerçekleri yüzüne tokat gibi vurması yeni bir tramvayı da beraberinde getirebilir. Kanall 7'nin sevilen dizisi Emanet 239. bölüm izle alternatifleri ile haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 239. bölüm özeti

Dizinin başından bu yana annesi her aklına geldiğinde sol kolunu tutan Yaman, terk edilişlerini hiç unutmamıştır. O anları her defasında yeniden hatırlar. Peşinden koştuğu annesini geri getirememenin üzüntüsü onu her geçen saniye daha da öfkelendirir. Ziya'nın gördüğünü söylediği anda da sinirden köpürür. Belki de bu zamana kadar sesini dahi yükseltmediği ağabeyi Ziya'ya karşı bağırır. Seher'e de bugüne kadar karşılarına çıkması halinde onu yaşatmyacağını söyler. Bu arada Yaman, Ziya ve Ali'nin flashbackler ile gösterilen kısımlarda Gökçen Derbeder canlandırıyor. Geçmişe bu dönüş sonrasında daha da fazla vurgu yapılması bekleniyor. Üç kardeşin bir araya gelebilmesinin mümkün olup olmayacağı merak konusu.


emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları


gülay özdem kimdir
 Emanet 239. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 239. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?