Emanet 24 Şubat Çarşamba 123. bölüm fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in başlayan yeni hayatında yaşayacakları aşkları herkes tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Gözler ise yarında. Peki, yeni bölümde neler olacak? Emanet 123. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 23.02.2021, 19:33 24.02.2021, 19:06 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te hafta ortası heyecanı başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran yapımda sona eren akşamın ardından gözler yarında. Selim'in planı işleyecek mi? sorusunun yanıtı sabırsızlıkla bekleniyor. Yaman ve Seher'in aşkı yurt dışında da dilden dile dolaşıyor ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izleniyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 123. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 123. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 24 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan 123. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher artık Kırımlı ailesinin gelinidir. Yaman da bu durumdan hoşlanmıştır. Sevdiği kadınla bir arada olabilmek adına her şeyi yapar. Mutfakta onu takip etmek dahil. Konaktakilerin de gözünden kaçmaz sevgi dolu hali. Ancak çekemeyen biri vardı. O da Zuhal'dir. Gösterdiği tepkilerle zaman zaman Yaman'ın öfkesi ile karşılaşan Zuhal sonunda konaktan kovulur. Diğer yandan Selim, İkbal'i olan biteni anlatmakla tehdit etmektedir. İkbal, Selim'e dur diyebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 124. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Asena 6 ay önce
Iste bu zuhal sonunda konaktan kovuldu artik tamamen diziden ciksin artik selim de dixiden ciksin artik yaman hetseyden once sehere inansin guvensin artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik ali sadece ve sadece kirazi sevsin
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?