Emanet 257. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 23 Kasım Salı

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen günlük dizisi Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapım her geçen gün adını daha da fazla kişiye duyurmayı başarırken diğer yandan da zirveye oynamayı sürdürüyor. Bugün yaşanılacaklar da merak konusu ve herkes ekran başına kilitlenecek. Emanet 257. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 23.11.2021, 07:50 24.11.2021, 06:48 Burak ZİHNİ
Emanet 257. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 23 Kasım Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi sürdüren Emanet'e yeni bir gün daha başlıyor. Yaman'ın annesine karşı verdiği mücadelede yeni perde açılıyor. Canan türlü türlü oyunlarla gözünü boyamaya çalıştığı oğullarına karşı bir zafer elde edebilecek mi? Bu sorunun cevabı merak konusu ve sabrısızlıkla bekleniyor. Herkes merak ediyor. Seher başta olmak üzere ev halkı teyakkuzda. Emanet 257. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 257. bölüm özeti

Yaman, annesini geçmişe götürür. Üç kardeşi bıraktığı yerde ona yaptıklarını hatırlatır. En ufak bir ifade onu farklı bir yerlere götürebilir. Annesinin Ziya'ya söylediklerinden emin olabilmek adına yaptığı bu hamle sonrasında yurt dışında doktor getirme kararı alan Seher'i de dikkatli olması yönünde tembihler. Ali ve Duygu, Kübra'yı annesine teslim ettikten sonra bir boşluğa düşerler ancak birlikte aşamayacakları engel yoktur.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 Emanet 257. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 257. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Kaynak: Anadolu Ajansı
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?