Emanet 264. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 2 Aralık Perşembe

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda bugün yaşanılacaklar da merak konusu. Fikret'in konağa misafir olarak gelmesi birçok şeyi de beraberinde getirebilir. Yeni bölüm sabırsızlıkla bekleniyor. Emanet 264. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 02.12.2021, 08:29 03.12.2021, 07:44 Burak ZİHNİ
Emanet 264. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 2 Aralık Perşembe

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın dördüncü bölümü ile seyircilerin karşısına çıkan yapımda giderek gerilen ipler her an kopabilir. Konaktaki gergin tavırların üzerine gelen Fikret bombasının neler getireceği soru işaretidir. Canan ve Zuhal'in işbirliği içerisine girmesi ve beraber hareket etmeleri yeni gelişmelerin de habercisidir. Seher hedeftir ve yaşanabilecek her olaydan etkilenecektir. Emanet 264. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 264. bölüm özeti

Canan oyunlarına devam etmektedir. Tefecisini konuşmaması için ikna eden ve ona Ziya'dan aldığı yüzüğü gönderen annesinin borcunu ödeyen Yaman, bundan sonra sağlık konusunda bir ihtiyacı olması halinde kendisine gelmesi gerektiğini söyler. Ancak Canan'ın planları devam eder. Fikret meselesini karıştırmayı sürdürecektir. Bu durum Yaman'a intikal ettiğinide ise şüpheleri de beraberinde getirecektir.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 Emanet 264. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 264. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?