Emanet 268. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 8 Aralık Çarşamba

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden Emanet'te hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher'in konağındaki yeni gelişmeler huzurlarının bozulacağı anlamına geliyor. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 268. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 08.12.2021, 17:48 08.12.2021, 18:07 Burak ZİHNİ
Emanet 268. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 8 Aralık Çarşamba

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'in hafta ortası bölümü başlıyor. Birbirinden değerli oyuncuları kadrosunda barındıran yapımda her geçen an Kırımlı ailesinin konağında yaşanılacak olan yeni huzursuzluklar Yaman ve Seher'in ilişkisini de derinden etkileyecektir. Özellikle Yaman'ın bulduğu mektup sonrasında konak adeta alev alacaktır. Ali, Duygu'dan duyduğu gerçeklerle birlikte hisleirni açmaya ilk defa bu kadar yakındır. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 268. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 268. bölüm özeti

Yeni haftanın üçüncü gününde yine Yaman'ın şüpheleri devam eder. Bulduğu mektup ve eline geçen fotoğraf sonrasında Fikret'e karşı bilenir ve iyice kinlenir. Sonunda da ona kafa atarak yere serer. Bundan sonra olacaklar merak konusudur. Çünkü öncelikle Seher'in nasıl bir tepki vereceği belirsizdir. 

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğraflarıgülay özdem kimdir
 Emanet 268. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet 267. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?