Emanet 271. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 13 Aralık Pazartesi

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet'in yeni haftası başlıyor. Bugünden itibaren izleyicilerin karşısına çıkacak bölümler herkesi ekran başına kilitleyecek. Yaman ve Seher arasındaki ayrılığın yeniden kendini barışa bırakması herkesin temennisi. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 271. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 13.12.2021, 17:27 Burak ZİHNİ
Emanet 271. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 13 Aralık Pazartesi

Yeni haftasıyla birlikte Kanal 7'deki yerini alan Emanet, 271. bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizide yaşanan yeni bir ayrılığın daha yaşandığı Yaman ve Seher'in birlikteliğinde sert rüzgarlar esecek. Yeniden kırılan kalbinin tamirini mümkün görmeyen ancak Yaman'dan da kopamayan Seher'in vereceği karar her şeyi değiştirebilir. Yüzüğü atması Yaman'ı sarsan olayın gidişatı sabırsızlıkla bekleniyor. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 271. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 271. bölüm özeti

Yeni haftanın ilk gününde Yaman Fikret'e karşı yaptıklarından dolayı pişmandır ve sözlü olarak ifade etmese de söylediklerinin altında bir özür yatar. Fikret de bunu olgunlukla karşılayarak Melek için Bursa'ya gider. Bu sırada Yaman, Seher'in kalbini kazanabilmek adına hamlelerini sürdürecektir. Ali ve Duygu'nun Yasemin ve Semra mücadelesinde sonuç alınmak üzere mücadele verilir.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları


gülay özdem kimdir
 Emanet 271. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet 271. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?