Emanet 274. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - Yaman öldü mü?

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Emanet'te yeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman'ın hayat mücadelesi verdiği günde paramparça olan Seher, kocasının hayata tutunması için dua eder. Duygu ve Ali de Semra'nın yaptıkları sonrası darmadağındır. Peki, Emanet'te Yaman öldü mü? Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet 274. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

TV 16.12.2021, 17:20 17.12.2021, 07:26 Burak ZİHNİ
Emanet 274. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - Yaman öldü mü?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet yine televizyondaki yerini alıyor. Kanal 7'de iki sezondur reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden yapımda yaşanılacaklar da merak konusu. Ali, Semra'nın gidişi sonrasında dünyası kararan Duygu'nun yanındadır. Yaman ise ameliyat masasında yaşam mücadelesine devam etmektedir. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet 274. bölüm izle seçenekleri haberimizde. haberimizde.


 

Emanet 274. bölüm özeti

Yaman, Canan'ın acımasız planlarından birinde daha hedeftir ve bu kez belki de dönüşü olmayan bir kazanın kurbanı haline gelebilir. Aracın çarpması sonrasında cama ve ardından da yere düşen Yaman'ı hastaneye yetiştiren Seher, eşinin yeniden nefes alabilmesi ve hayata başlaması için başında hazır kıtadır. Günün en çok aranan cümlelerinden biri de Yaman öldü mü? sorusu oldu.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 274. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?