Emanet 276. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 20 Aralık Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet'te yeni bir hafta daha doludizgin devam ediyor. Birbirinden güçlü oyuncularla hikayesini sürdüren yapımda Yaman hayat savaşı vermeyi sürdürmektedir. Seher ise yanındadır. Bir an önce bu kötü günlerin bitmesi bekleniyor. Emanet 275. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

TV 20.12.2021, 08:33 Burak ZİHNİ
Emanet 276. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 20 Aralık Pazartesi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden bölümleri ile adından her geçen gün daha da fazla bahsettiren Emanet'te haftanın ilk gün başlıyor. Yaman'ı hayata döndürmek için var gücü ile savaşan Seher her şeyi yapar. Kocası ile bugüne kadar yaşadıkları ve yaşayacaklarını hayal ederek onunla konuşur. Diğer yandan Ali ve Duygu'nun aynı evde kaldığını gören Sultan Hala ne yapacak? Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet 276. bölüm izle seçenekleri haberimizde. haberimizde.


 

Emanet 276. bölüm özeti

Canan'ın adamının otomobil ile çarptığı Yaman'ın hayat mücadelesi sürüyor. Doktorların nabız durması sebebiyle uyguladıkları şoka rağmen sonuç alınamaması Seher'i yıktı ve ardından bölüm sona erdi. Bundan sonra olacaklar diziye yeni bir soluk getirebilir. Yaman'ın vasiyetini yazması ve doktorun "Hastayı kaybettik" sözleri ölümle örtüşüyor ancak dizide bugüne kadar çok şey yaşandı.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 276. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?