Emanet 291. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 10 Ocak 2022 Pazartesi

Kanal 7'nin başarılı dizisi Emanet'in 10 Ocak 2022 Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan 291. bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Seher'in gerçekleri öğrenmesi her şeyi değiştirebilir. Yaman ise olan biteni saklamaktadır. Emanet 291. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde.

TV 10.01.2022, 07:43 Burak ZİHNİ
Emanet 291. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 10 Ocak 2022 Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile yurt dışında da adından söz ettirmeyi sürdüren Emanet'in yeni haftası başlıyor. Yaman ve Seher'in aşk dolu günlerinin ardından yaşanan kötü olaylar hastanede sonlanmaya ramak kalmıştı ancak mucizeler onları yine bir arada tuttu. Hastaneden çıkan Yaman bu kez hastalığı ile mücadele etmek zorundadır. Ancak bundan Seher'in haberinin olmasını istemez. Emanet 291. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 291. bölüm özeti

Yaman doğum günü arefesinde aldığı haberle sarsılır. Geçirdiği hastalık onu yavaş yavaş hayattan koparacaktır ve zorlubir süreçtir. Bunu öğrendiğinde her ne kadar üzülse de sevdiği kadının aynı duyguları yaşamasına izin vermemek adına ondan gerçekleri saklar. Bugüne kadar saklanan gerçekler hep kavgave ayrılık olarak geri döndü. Çifti yine zor dönemler bekliyor olabilir.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 291. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?