Emanet 294. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 13 Ocak 2022 Perşembe

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha ekranlara geliyor. Başarısıyla adını yurt dışına da duyuran ve her gün ilgiyle takip edilen yapımda Yaman ile Seher'in aşk dolu yolculuğu yine kötü bir haberle sarsıldı. Emanet 294. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde.

TV 13.01.2022, 17:34 Burak ZİHNİ
Emanet 294. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 13 Ocak 2022 Perşembe

Kanal 7'nin ilgiyle takip edilen dizisi Emanet'in adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen dizide yaşanılacaklar da şimdiden merak konusu. Yaman'ın karaciğer problemi, Duygu ve Ali'nin de Semra'ya karşı başlayan yeni sınavında yeni gelişmeler merakla bekleniyor. Bu sebeple de herkes akşam saatlerinde yine televizyonun başındaki yerini alacak. Emanet 294. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde.


 

Emanet 294. bölüm özeti

Yaman ne olursa olsun sevdiği kadından ve ailesinden ayrılmamayı kafasına koymuştur. Doğum günü sebebiyle ayrıca duygusaldır ve bu anlarını Seher ile geçirmeye karar verir. Fakat aksilikler yakalarını yine bırakmaz. Canan ve Zuhal'in iş birliği sürüyor. İkilinin planlarında tek hedefi çifti ayırmaktır.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları


gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 294. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?