Emanet 302. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 25 Ocak 2022 Salı

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Emanet'te haftanın ikinci günü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden değerli oyuncuları kadrosunda bulunduran ve adını milyonlara duyuran yapımda yaşanacaklar da merak konusu. Yaman, annesinin teklifini reddetmeyi sürdürürken diğer yandan da Seher ile karşı karşıyadır. Peki, Emanet 302. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 302. bölümde neler oldu? Emanet yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

TV 25.01.2022, 18:56 Burak ZİHNİ
Emanet 302. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 25 Ocak 2022 Salı

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen dizilerinden biri olmayı sürdüren Emanet'te yeni bir hafta daha başladı ve ikinci gün televizyondaki yerini alıyor. Adını Avrupa ve farklı kıtalarda da duyurmayı başaran yapımda son olarak Yaman, annesi Canan'ın donör olma teklifini geri çevirir. Canan da kendisine parça verecek olan akrabasını ortadan kaldırmak için her şeyi yapar. Seher de sürekli kocasını neden teklifi reddettiği yönünde sıkıştırır. Peki, Emanet 302. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 302. bölümde neler oldu? Emanet yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar..


Emanet 302. bölüm özeti

Yaman ne olursa olsun sevdiği kadından ve ailesinden ayrılmamayı kafasına koymuştur. Doğum günü sebebiyle ayrıca duygusaldır ve bu anlarını Seher ile geçirmeye karar verir. Fakat aksilikler yakalarını yine bırakmaz. Canan ve Zuhal'in iş birliği sürüyor. İkilinin planlarında tek hedefi çifti ayırmaktır.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları


gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 302. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?