Emanet 304. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 27 Ocak 2022 Perşembe

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen dizisi Emanet'te yeni haftanın dördüncü günü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşanan yeni gelişmeler bugün de sabırsızlıkla izlenecek. Peki, Emanet 304. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 304. bölümde neler oldu? Emanet yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

TV 27.01.2022, 18:37 27.01.2022, 19:06 Burak ZİHNİ
Emanet 304. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 27 Ocak 2022 Perşembe

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan bölümleri milyonlarca kişi tarafından seyredilen Emanet'in hafta finali öncesindeki son gün ekranlardaki yerini alıyor. Akşam saatlerinde izleyicileriyle buluşan yapım birçok prime time kuşağındaki rakibine fark atarken adını da günden güne daha fazla kişiye duyurmayı başarıyor. Son olarak Yaman'ın karaciğeri konusundaki gelişmeler can sıkmıştı. Canan'ın tuzağına düşen Yaman ve Seher'in bundan sonra ne yapacakları merak konusuydu ama güzel haber geldi. Diğer taraftan Ali ve Duygu arasındaki ilişkinin de ne yöne gideceği sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Emanet 304. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 304. bölümde neler oldu? Emanet yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar..


 

Emanet 304. bölüm özeti

Yaman, annesinin tuzağında sürüklenmeye devam ederken diğer yandan da onu ortaya çıkarmak adına kararlıdır. Hayatına bu denli bir darbeyi kimin indirmek istediğini ortaya çıkarabilmek en büyük arzusudur. Seher ise Canan'ı Maldivler'e bilet ayarlarken duyar ve olan hışmyla odaya dalar. Canan için beklemediği bir son mu geliyor? 

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğraflarıgülay özdem kimdirEmanet 304. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?