Emanet 49. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olan Emanet'te haftanın dördüncü bölümü de ekranlardaki yerini aldı. Yaman ve Seher'in yeniden başlayan Yusuf savaşında hangisinin galip geleceği konusunda beklentiler yükseliyor. Emanet 49. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 12.11.2020, 18:49 12.11.2020, 19:30 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezondan itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizisi Emanet'te izleyicilerin bir kez daha televizyon başına kilitlendiği bölüm sona erdi. Son olarak Yusuf'un sosyal hizmetlerden kaçması sebebiyle başlayan Yaman ve Seher'in mücadelesi ayrılığa kadar gidiyordu. Nitekim ikisi de yeğenini kendi yanında görebilmek adına gözünü karartmıştı. Önce Seher tepki gösterdi ardından Yaman patladı. Bundan sonra yaşanacaklar ise merak konusu haline geldi. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 49. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 49. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet'in 12 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde Yaman ve Seher arasındaki gerilimli anlar sona ermiştir. İkisi de yumuşamıştır. Yaman da Yusuf'u bir yere götürmemek için kararından vazgeçmiştir. Ancak tehlike kapıdadır. Polisler, İkbal'in yaptırdığı ihbar sonrasında Arif Baba'nın evine doğru yol alır. Yaman için zaman onlardan kurtulmayı göstermektedir. Diğer yandan Seher'i yılan zehirlemek üzeredir. Yaman bu anda ne yapacaktır? Kiraz ile Muhittin evlenecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 49. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?