Emanet 51. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başladı. Yaman ve Seher'in aşk yolculuğunda yaşadıkları terslikler artık aralarının yeniden bozulmasına neden oldu. Ali ve Kiraz arasındaki bağın oluşmadan kopması ise izleyicileri üzdü. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 51. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 16.11.2020, 19:25 16.11.2020, 19:29 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla ekranlara gelmeye devam eden Emanet'te 11. hafta 16 Kasım Pazartesi günü başladı. Seyircilerin televizyon karşısına kilitlendiği dizide cuma günü yaşananlar herkesi üzmüştü. Birbirlerine kavuşması beklenen iki çiftin hala türlü zorluklarla karşılaşmaları tahammül konusunda herkesi zorluyor. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 51. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Emanet 51. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 16 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan 51. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Yusuf nihayet konağa döner. Seher ve Yaman Yusuf’un geleceği için nasıl bir karar alacak? Yaman, Yusuf’u da alıp konağa dönmüştür. Tüm konak bu sevinçli haberle ayağa kalkarken, Yusuf’un geleceği için de karar verilmek üzeredir. Kiraz’ın evlenmesine izin vermeyen Ali, bu tepkisinin sebebini açıklamakta zorlanacaktır. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 51. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?