Emanet 52. bölüm fragmanı izle - Yeni bölümde yaşanacak? 17 Kasım Salı

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te haftanın ilk günü geride kaldı. Bugün 11. haftasına başlayan dizide şimdiden gözler bir sonraki bölüme çevrildi. Yaman ve Seher'in yeniden kendi saflarına ayrıldığı günde olacaklar da merak konusu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 52. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 17.11.2020, 05:33 17.11.2020, 19:10 Burak ZİHNİ

Yaman ve Seher'in Yusuf için karşı karşıya gelmeye başladıkları günlere tanıklık eden Emanet izleyicileri dünyanın birçok yerine ulaştı. Dizinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda çok sayıda yabancı izleyici yorumlarda bulunup etklileşim yağdırıyor. Pazartesiden itibaren 11. haftasına başlayan dizide ilk gün bitti. Seyirciler de gözünü yarın çevirdi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 52. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 51. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam seyirciler ekran başına kilitlendi. Çünkü 11. haftanın son bölümü televizyondaki yerini aldı ve Yaman ile Seher'in Yusuf konusundaki sınavında bir gün daha nefes kesti. Kısa bir süre önce birlikte adım atan ikili artık eskisi gibi karşı karşıyadır. Sebebi ise Seher'in, Yaman'ı ihbar etmesidir. Yaman ise 'Ben düşmanlarımla oyun oynamam. Hayatım ölüm ile yaşam arasındadır' ifadelerini kullanarak yapacaklarının sınırı olmadığını gösterir. Ali, Yaman'ın bileğine kelepçeyi takar. Yaman serbest kalacak mı? sorusu herkesin gündemine oturdu. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın Muhittin sınavında yeni bir perde açıldı. Zuhal ve İkbal ise kendilerine doğru esmeye başlayan rüzgarın tadını çıkarmaya başlar. Emanet hafta içi 19:00'da Kanal 7 ekranlarında.
emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Ravza 5 ay önce
Artik yeter ya şu hala diziden ciksin artik herkese çok kötü bir örnek oluyo .ve begüm masAllah avukat olmuş ama insanlarin eşyalarını karustirmada bir numara nasil bir avukat bu cok kotu bir örnek halayida ve avukati da burdan kinayoruz ikusinide diziden cikmasini istiyoruzzzxx eger boyle guderse dizi izlenmez izlenme rekorları düşer halayi istemiyoruzzz ali ve kiraz nirbirlerine daha cok baglansinlar birbirlerine aşık olsun lar biz bunlari gormek istiyoruzzzzz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?