Emanet 52. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Karamel Yapım'ın günlük dizisi olarak Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Emanet'te haftanın ikinci akşamı da geride kaldı. Yaman ve Seher'in Yusuf için daha şiddetli olarak karşı karşıya geldiği günde kılıçlar çekildi. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 52. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 17.11.2020, 18:36 18.11.2020, 11:11 Burak ZİHNİ

Yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından tam not alan ve hafta içi günlerindeki bölümleri dünyada binlerce kişi tarafından izlenen Emanet'te yeni bir akşam daha Kanal 7 ekranlarındaki yerini aldı. Karamel Yapım imzasıyla izleyicilerin karşısına çıkan yapımda bu akşam yaşanacaklar da merak konusuydu. Özellikle de Yusuf ile ilgili gelişmeler. Ayrıca Ali ile Kiraz arasında neler yaşanacağı da sabırsızlıkla bekleniyordu. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 52. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 52. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yusuf’un velayeti Seher’e verilir. Yaman bu karar karşısında ne yapacak? Yusuf’un velayeti Seher’e verilirken bu haber Yaman ve Seher’i hiç olmadığı kadar derinden etkileyecektir. Kiraz, Ali’nin kırıcı sözlerinden sonra çok üzgündür. Begüm ise Kiraz ile ilgili işine yarayacak bilgiler edinmeye başlar. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. İntikam almak isteyen ve bunu içerisinde tutan Seher'in amacına ne zaman ulaşacağı merak konusuydu. Velayet konusundaki karar Yaman'ı çileden çıkaracak. Ve tüm gücü ile Seher'e tepki gösterecek. Onu sahte oyunculukla suçlayacak.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 52. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?