Emanet 54. bölüm fragmanı izle - Yarın neler yaşanacak? 19 Kasım Perşembe

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Haftanın son günü öncesinde ekranlara gelecek son bölüm için geri sayım başladı. Yaman ve Seher'in hikayesinde yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 54. bölüm fragmanı haberimizde yayınlanıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 18.11.2020, 20:03 18.11.2020, 20:21 Burak ZİHNİ

Baş rrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet'te 53. bölüm sona erdi. Haftanın ortasında seyircilerin karşısına çıkan yapımda yine heyecand oruktaydı. Aşk kadar gerilimin de eksik olmadığı dizide bugün de yine Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadeledeki kozlarını oynaması ekranlara taşıdı. Yaman, Yusuf'un velayetini elde eden teyze Seher'den intikam alabilecek mi? Ali ve Kiraz arasında neler yaşanacak? Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 54. bölüm fragmanı haberimizde yayınlanıyor. İyi seyirler dileriz.

Emanet 53. bölümde neler oldu?

Yaman ile Seher, sosyal hizmetlerden kaçan Yusuf'u yanına alabilmek adına çabalamaktadır. Bu gayret ikisini saflara ayırır ve dizinin başındaki cepheleşme yeniden oluşur. Yaman'ın tavrı ise Seher'in velayti alması sonrasında sertleşir. Emanet’te bu akşam Yaman Yusuf’un velayetinin Seher’e verilmesine çok öfkelenir. Yaman yeğeni için nasıl bir hamle yapacak? Seher’in Yusuf’u aldığını öğrenen Yaman öfkeden deliye döner. Bu haber, Yaman’a çok tehlikeli hamleler yaptıracaktır. Kiraz’ın hakkındaki suçlamaları öğrenen Begüm, Kiraz’dan kurtulmak için planını çoktan hazırlamıştır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.
emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Sıla 8 ay önce
Yeter artik ya yeter ya ali ve kiraz artik evlensinler artik
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?