Emanet 57. bölüm fragmanı izle - Yeni bölümde yaşanacak? 24 Kasım Salı

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'in yeni haftasındaki ilk günü geride kaldı. Yaman ve Seher'in sürpriz bir kararla yeniden bir araya gelmesi sonrasında izleyiciler yeniden ekrana kilitlendi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 57. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 24.11.2020, 05:27 24.11.2020, 19:29 Burak ZİHNİ

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerini paylaştığı Emanet'in 56. bölümü sona erdi. Yusuf'un velayetini alan Seher'in ardından öfke dolu olan Yaman harekete geçmiş ve yeğeninin teyzesinin kapısına dayanmıştı. Ali ise bu duruma karşı çıkmıştı. Yaman'ın karşısına dikilen Ali, gözünün korkmadığını belli ederek gözdağı vermişti. Farklı yollar arayan Yaman ise sürpriz yine Seher'den geldi. Ali ve Yaman'ın kardeş olduğu gerçeği herkesi şoke etti. Emanet 57. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 56. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam Seher Yusuf’u da alıp Yaman’ın yanına gider. Onları bir anda karşısında gören Yaman ne yapacak? Karşısında Seher ve Yusuf’u gören Yaman şok içindedir. Seher ise kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir. Ali, Kiraz’ı kurtarmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Kiraz’ın yakalanması birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?