Emanet 57. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'in dün başlayan yeni haftasında ikinci gün de geride kaldı. Yaman ve Seher'in yeniden bir araya gelmeleri izleyicileri sevindirmişti ancak yine işler kötüye gitti. Yaman, Seher'i kurtarabilecek mi? Yusuf için verdikleri savaşta hangi gelişmeler ikisini bekliyor? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 57. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 24.11.2020, 18:38 24.11.2020, 18:50 Burak ZİHNİ

Karamael Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Emanet'te Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesi sürüyor. Geride kalan hafta birçok kez karşı karşıya gelen ve Seher'in velayeti almasıyla alevlenen dizide dün yelkenler suya inmişti. Seher, Yusuf'u konağa getirince Yaman da yumuşama göstermişti. Ama geri dönüşü olmayan bir yola girilmesi Seher'in başını belaya girmesi anlamına geliyordu. İzleyicilerin ekran başına kilitleneceği bölüm yine ilgiyle izlenecek. Emanet 56. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız. İyi seyirler dileriz.

Emanet 56. bölümde ne oldu?

Yusuf'un velayetini alan Seher, Yaman ile karşı karşıya gelme pahasına yiğenini yanında tutmaya devam etmişti. İki düşman gibi birbirlerinin karşısına çıkan Yaman ile Seher'in mücadelesinden kazanan Seher'di. Ancak yine de dayanamadı yufka yüreği ve Yusuf'u konağa götürdü. Yaman ise adeta yolunu gözlermişçesinde Seher'e uzun süre baktı. Ancak hesap edilmeyen bir nokta vardı. Seher'in Yusuf'tan uzaklaşması için plan kuran Yaman bunun geri çekilmesini istedi fakat başaramadı. Seher polis tarafından nezarethaneye götürüldü. Yaman, Seher'i kurtarabilecek mi?


 

Emanet 57. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher’in polis tarafından götürülmesi Yaman’ı çok kızdırır. Yaman Seher’i kurtarmak için ne yapacak? Seher’in polis tarafından götürüldüğünü gören Yaman, öfkeden deliye döner. Yaman, ne pahasına olursa olsun Seher’i kurtarmak zorundadır. Kiraz’ın abisi Erdal, İstanbul’a gelmiş ve Kiraz’ın peşine düşmüştür. Kiraz, büyük bir tehdit altındadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 57. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?