Emanet 62. bölüm fragmanı izle - 1 Aralık Salı neler olacak?

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'te heyecan dolu bir bölüm daha sona erdi. Kiraz'ın vurulmasının ardından ölüp ölmeyeceği soru işaretlerinin giderildiği günün ardından gözler yarına çevrildi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 62. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 30.11.2020, 19:33 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın Yemin'den sonraki günlük dizisi Emanet yoluna emin adımlarla ilerliyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için karşı karşıya geldikleri hikayede her geçen gün daha fazla heyecan sunan yapım bu akşam da ilgiyle izlendi. Diğer yandan Kiraz ve Ali'nin de önce Osman Amca üzerinden başlayan tanışıklıklarında sıra aşka geldi. Ancak bu mümkün olabilecek mi? İzleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri bu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 62. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 60. bölümde neler oldu?

Yaman Seher’i kurtarabilmek adına verdiği mücadele sonrası onun kalbini kazanmıştı. Ama bu durum kısa sürmedi. Her ne kadar onun düşmanı olarak ayrılmasını da istese yine de bir plan içerisinde İkbal bu konuyu açıklığa kavuşturacaktır. Yani tüm olanların Yaman'ın başının altından çıktığını ifşa edecektir. Zuhal, Nedim'in telefonundan çektiği görüntüleri bir şekilde Seher'e ulaştırdı. Karamelli pasta yaptığı Yaman ve Yusuf ile keyifli anlar yaşayan Seher'in tüm havası kaçar ve adeta patlama yaşar. Bundan sonra ise Yaman kendini affettirebilmek adına yeni bir mücadeleye girecektir. Seher, Yaman'ı affedecek mi? sorusunun cevabı cuma gününden beri araştırılıyor. Kiraz, kendisini kurtaran Ali'ye her şeyini borçlu olmuşken abisinin silahından çıkan kurşunun önüne atladı ve onu kurtardı. Bu kez de Ali ona can borçluydu. İkilinin aşka giden yolculuğu her geçen gün daha da ilgi çekici oluyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?