Emanet 63. bölüm fragmanı izle - 2 Aralık Çarşamba neler olacak?

Karamel Yapım imzasıyla yayınlandığı günden bu yana ekranlarda büyük bir ilgi uyandıran Emanet'te hafta ortası geldi çattı. Pazartesi günü başlayan 13. haftada bugün üçüncü gün ve izleyiciler yeni bölümde neler yaşanacağını merakla bekliyor. 2 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan Emanet'in 63. bölümünün fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 01.12.2020, 19:21 Burak ZİHNİ

Yusuf'un babasından sonra annesini de kaybetmesiyle birlikte başlayan hikaye Yaman ve Seher etrafında devam ediyor. İkilinin adeta bir düşmancasına fitilini ateşledikleri ilişkileri artık tam rayına oturmuştu ancak yine birçok gerginlik daha onları bekliyordu. Yayınlandığı ilk günden itibaren aşk dolu anların sabırsızlıkla beklendiği dizide nelerin yaşanacağı da anbean öğrenilmek isteniyor. Yaman son olarak kendisini affettirmek istediği Seher'e daha önce hiç bu kadar yakın olmamıştı. 2 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan Emanet'in 63. bölümünün fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 60. bölümde neler oldu?

Yaman, Seher'i Yusuf'tan koparmak adına planladığı tuzağa kendisi düşmüştü. Zuhal ve İkbal'in planı ile ortaya çıkan acımasızlığı öğrenen Seher, tüm öfkesini Yaman'a yöneltir. Bunu neden ve nasıl yaptığını sorar. Ona bencil olduğunu defalarca haykırır. Ancak Yaman da pes etmeye niyetli değildir. Elbette Seher'in huyuna gidecek ve bundan sonrası için durumu düzeltme yolunu bulabilmek adına mücadele verecektir. Sevdiği kadın karşısında bu hale düşmesi onu da derinden yaralamıştır. Ağabeyi tarafından vurulan Kiraz yaşam savaşı vermektedir. Ali suçluluk psikolojisindedir. Begüm ise yaşananların kendisi yüzünden olduğunu söyleyerek yüzleşme yoluna gider. Ancak gerçek şu ki bu olay yeni bir aşkın filizlenmesine neden olacak. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?