Emanet 64. bölüm fragmanı izle - 3 Aralık Perşembe neler olacak?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet'te bu akşam haftanın üçüncü bölümü geride kaldı. Yaman ve Seher arasında esen soğuk rüzgarların Yusuf'u nasıl etkileyeceği merak konusuydu ve en çok da ikilinin aşk macerasının nereye gideceği sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın hastanedeki savaşı sürüyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 64. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 02.12.2020, 19:21 07.12.2020, 19:13 Burak ZİHNİ

Bir tarafta Yaman diğer yanda Seher... Yeğenleri Yusuf için başladıkları mücadelede zaman zaman aynı safta da yer aldılar ama çoğunlukla hep savaş halindelerdi. Velayeti eline alan Seher, Yusuf'u konağa getirmiş ama dünya başına yıkılmıştı. Aldığı haberler başından aşağı kaynar sular dökülen Seher'in başına dertler açanın Yaman olması onu derinden yaralamıştı. Ardından da neler yaşanacağı merak ediliyordu. İkilinin aşk dolu günlerini bekleyenler ne zaman mutlu sona ereceklerini öğrenmek istiyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 64. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 65. bölümde neler oldu?

Yaman, Seher'e yaşattıklarından sonra yeniden güvenini kazanmak için çırpınır. Ama Seher katıdır. Onu istemez. Ancak Yaman da vazeçecek değildir. Sevdiği kadının kapısına dayanır ve orada beklemeye başlar. Kendisini ihbar etmediği Seher'e para transferi yapan Yaman, beklemediği bir teki ile karşılaşır. Seher, Yaman'ın kendisine rüşvet verdiğini düşünür ancak bu durum o anda eve gelen sosyal hizmetler görevlisinin gözünü boyamak içindir. Bunu anlayan Seher yumuşar. Ardından da konağa geri döner. Ali ve Kiraz'ın ilişkilerinde soyut da olsa adımlaratılmaya başkandı. Bu arada Fırat, Ali'ye daha önce bu kadar mutlu olmadığını söyleyip bu hoşlantıdan bahseder. Ali çok farklı bir hale bürünmüştü bu sözlerle. Begüm, nezarethanede Kiraz'ın ağabeyi ile başbaşadır ve hesaplaşma zamanı gelmiştir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Ayka kyrymly 2 ay önce
Ban emanet dizisini cok sewdim we en cokta yaman karakterini
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?