Emanet 64. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te haftanın dördüncü günü ekranlara geldi. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yeniden yakınlaşmaları herkesi sevindirdi. Diğer yandan Kiraz için tehlike geçmedi. Ali bu belayı defetmek adına her şeyi yapıyor. Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 64. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz.

TV 03.12.2020, 19:10 04.12.2020, 18:29 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olan Emanet bu akşam da izleyicilerinin karşısına çıktı. Yusuf'un sosyal hizmetlerden kaçması sonrası yaşananlar zaman zaman kötü olayların yaşanmasına neden olsa da Yaman ve Seher artık birbirlerine daha yakın. Son olarak da Seher'in başına bela ören Yaman'ı öğrenmesi tüm patlamasını ona yapmasına neden oldu. Ardından da yine sosyal hizmetlerin denetime gelmesinin haber alınması ikiliyi birbirlerine yakınlaştırdı. Ama Seher, Yaman'ı görmezden gelmeye kararlıydı. Yaptıklarından sonra ona yakın davranmak içinden gelmiyordu. Aksak'ın Türkiye'ye dönecek olması Yaman'da tedirginlik yaratmıştır. Kiraz hayatta kalması sonrasında Ali'ye duacıdır. Ağabeyinin ikinci kez kendisini öldürmek istemesine yine Ali engel olur. Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 64. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz. 


 

Emanet 64. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher’e kendisini affettirmeye çalışan Yaman onun en zor günlerinde yanında olur. Seher Yaman’ın bu çabasını görecek mi? Yaman, Seher’in en ihtiyaç duyduğu anda yine yanındadır. Yaman, kendince hatasını affettirmeye çalışırken Seher ise zor bir kararın eşiğindedir. Kiraz’ın yaşadıklarının en büyük sorumlusu olan Begüm, büyük bir felakete sürüklenmektedir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 64. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});