Emanet 65. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te 13. haftanın son bölümü ekranlardaki yerini aldı. Yaman ile Seher'in arasının bozulması sonrası yeniden barış sürecine ne zaman ve nasıl girecekleri merak konusuydu. Ali ve Kiraz'ın hikayesi baştan yazılıyor... Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 65. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz.

TV 04.12.2020, 19:15 04.12.2020, 19:21 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olan Emanet bu akşam da izleyicilerinin karşısına çıktı. Yusuf'un yeniden sosyal hizmetler tarafından alınmasını istemeyen Yaman, her şeyi seferber eder. Başınada Seher'i diker. Kendisi de Aksak sebebiyle tetiktedir ve onlara bir zarar gelmemesi adına kapıda beklemektedir. Ama yaptıkları Seher'i üzmeye devam eder. Özellikle de onu korkuttuğu akşamın ardından... Ancak Seher, Yaman'ın elini tutar. Yine de ikilinin arası açılır. Seher, kendisini ezdiğini düşündüğü Yaman'a tepki gösterir. Bu arada sosyal hizmetlerden Yusuf'u teftişe gelirler. Vereceği en ufak bir şey kaderini etkileyecektir. Zuhal, Yaman'a aşık oldu. Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 65. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz. 


 

Emanet 65. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 4 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan 65. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman Seher’in kendisiyle ilgili bir şey söylemesini bekler. Ağzından çıkacak olan kelimelerin her şeyi değiştireceğini bilen Seher ne yapacak? Ali, Seher’in Yaman hakkında bir şey söylemesini beklerken, Seher ağzından çıkacak tek bir kelimenin her şeyi değiştireceğinin farkındadır. Yaman’ın kaderi Seher’in dilinin ucundadır. Begüm, Erdal’a yaptığı teklifle kendini kurtarmaya çalışırken, Ali’nin Kiraz’a olan yakınlığı hiç tahmin etmediği birisinin dikkatini çeker.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 65. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?