Emanet 70. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun oynadığı Emanet'te bir hafta daha sona erdi. İzleyicilerin ekran başına kilitlendiği diziyi yine binlerce kişi izledi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 70. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 11.12.2020, 19:19 12.01.2021, 08:07 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede bir akşam daha geride kaldı. Ozan'ın eve gelmesi sonrasında başlayan gerginlik had safhaya ulaşmıştır. Özellikle Yaman barut fıçısı gibidir. Ozan'ın en ufak bir hatasını beklemektedir. Seher ise Ozan'ın tarafındadır ve evde kalmasını istemektedir. Tüm bunlar olurken Ozan kendisini evde daha fazlas üre tutacak harekete imza atar. Kendi kurduğu tuzağı işler ve Yusuf'u elektrik çarpmasından kurtarır. Bu hamle özellikle Seher tarafından çok sıcak karşılanır. Yaman da daha önce soğuk baktığı Ozan'a karşı ılımlıdır. Ancak yine de her şey ince bir çizgidedir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 70. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 70. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Ozan tehlikede olan Yusuf’u kurtarır. Onun bu hareketi Yaman’ın şüphelerini silebilecek mi? Yusuf’u kurtaran Ozan, üzerindeki şüpheleri giderip herkesin güvenini kazanmayı başarabilecek midir? Ali’nin onca uyarısına rağmen yine başına bela açan Kiraz, iyiliğinin kurbanı olur. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 70. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?