Emanet 74. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Seher'in Ozan tarafından esir alınması sonrasında Yaman'ın neler yapacağı merak konusu. Ayrıca Kiraz'ın yeni işinde başına gelecekler Ali'yi tedirgin edecek ve harekete geçirecektir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 74. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 17.12.2020, 18:59 17.12.2020, 19:02 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon yayın hayatına başlayan ve 15 haftayı geride bırakmak üzere olan yeni dizisi Emanet'te dördüncü gün heyecanı yaşanıyor. Seher ve Yaman'ın Yusuf için başlayan mücadeleleri aşka doğru yelken açarken Ozan'ın şerri hayırlı günleri de beraberinde getirebilir. Aynı durum Ali ve Kiraz için de geçerli. Bilindiği üzere Kiraz daha önceki iş yerinden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Yeni bulduğu işte de durum farksızdır. Ancak iş Sultan Hala'ya aksedince Ali yine taşın altına elini koyacaktır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 74. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de dizi hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 74. bölüm özeti

Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet için binlerce kişi ekran karşısına kilitlendi. Önce Yusuf'un ölümüne sebep olacağı anda onu kurtarı gibi yapan Ozan rolünü çok iyi oynamıştı. Şimdi ise Seher'i bir eve hapsetti ve ölümle buruna getirdi. Yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle tehlikesi her geçen gün artan bir ruh haline bürünen engellemek isteyen Yaman ise sevdiği kadının peşindedir. Ali de şeker yerine uyuşturucu paketleyen Kiraz'ı korumak adına suçluluarı yakalamak için harekete geçer. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 74. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138