Emanet 76. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle | Seher ve Yaman ölecek mi?

Karamel Yapım imzasıyla bu hafta 16. haftasına başlayan Emanet'in ilk bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Yaman ve Seher'in Ozan'a karşı verdikleri mücadelede yaşanacaklar merakla bekleniyor. Ozan'ın planından kurtulmayı başaran ikilinin bundan sonra başına neler gelecek? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 76. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 21.12.2020, 17:03 22.12.2020, 18:21 Burak ZİHNİ

Bu sezon başladığı yayın hayatında Kanal 7 ekranlardaki yolculuğuna devam eden Emanet'te bugün bir hafta daha izleyicilerle buluşuyor. Her geçen gün daha fazla kişinin izlediği yapım adını yurt dışına da duyurdu. Özellikle Azerbaycan'da binlerce izkeyiciyi ekran karşısına kilitleyen dizide bugünkü bölüm sabırsızlıkla bekleniyordu. Sebebi ise Yaman ile Seher'in verdikleri yaşam mücadelesi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 76. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 76. bölüm özeti

Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet için binlerce kişi ekran karşısına kilitlendi. Ozan'ın hain planının kurbanı olmamak adına mücadele veren ikili ölümle burun buruna. Seher'i bulmak için peşine düşen Yusuf hayatı pahasına her şeyi göze aldı. Selim de öyle. Kurşun yarasına rağmen sevdiği kadını kurtarmak adına son nefesine kadar gayret gösteren Yaman, Selim'i bitirecek sözleri de söyledi. Nefes alabilmesi için Seher'e 'Beni bırakamazsın' dedi. Ali ve Kiraz'ın polis operasyonu sürüyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 76. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});