Emanet 79. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Haftanın sona ermesine bir gün kala izleyiciler bir kez daha televizyın karşısına kilitlenerek Yaman ve Seher arasındaki ilişkide nelerin yaşanacağına tanıklık edecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 79. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 24.12.2020, 18:44 25.12.2020, 15:39 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın yer aldığı Emanet dizisinde heyecan giderek artıyor. Bir taraftan Yaman ve Seher'in arasındaki bağ güçlenirken diğer yandan ise Ali'nin evinde Kiraz ve Begüm'ün amansız mücadelesinde yeni gelişmeler yaşanacak. Konakta artık kabına sığmayan Yaman bir an önce duygularını açmak istiyor. Seher de kendisi için yaptığı kahramanlık sebebiyle Yaman'a karşı tavırlarını değiştirmişti. Sonra da birlikte kahve içmek üzere bir kafede oturmuşlardı. Bu belki de ilk yakınlaşmalarıydı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 79. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. 


 

Emanet 79. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman’ın Seher’i kurtarması ikili arasında büyük bir yakınlık oluşturur. İkbal ve Zuhal ise bu yakınlıktan dolayı rahatsız olur. Seher ve Yaman arasındaki güven konuşması, Yaman’a duyguları konusunda büyük bir cesaret verir. Ancak atacağı adım, İkbal ve Zuhal’in dikkatini çeker. Kiraz, Begüm’ü büyük bir beladan kurtarmıştır. Her şey bitti diye düşünseler de tehlike katlanarak peşlerinden gelir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 79. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?