Emanet 79. bölüm özeti ve fragmanı - 24 Aralık Perşembe | Buzlar eriyecek mi?

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı başaran Emanet'te hafta ortası da sona erdi. Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun oynadığı dizide yarın neler yaşanacağı merak konusu ve şimdiden araştırılmaya başlandı. Emanet 79. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 23.12.2020, 17:59 Burak ZİHNİ

Kanal 7 ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan Emanet'te bir haftanın sonuna daha gidilirken Yaman ve Seher arasındaki mücadelenin yerini artık aşk belirtilerinin alması izleyicileri de sevindirdi. Birçok kez yakınlaşmak istediği Seher'den çeşitli nedenlerle uzakta durmak zorunda kalan Yaman artık duygularını belli etmekte kararlıdır. Seher de kendisini kurtaran Yaman'a karşı kendisini borçlu hisseder ve bu kahramanlıktan etkilenmiştir. Emanet 79. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 79. bölüm özeti

Ozan'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Yaman ve Seher artık konaktadır. Yaman ayaktadır ve tek derdi de Seher'dir. Onun başında bekleyerek en ufak bir ihtihacına dahi koşar. Yastıktan düşen kafasını bile kaldırmak için oradadır. Selim ise Seher'in bilmesi gereken gerçeği ona açıklayacaktır. Kendisine onu kurtaranın Yusuf olduğunu söyler. Bu andan itibaren Seher'in düşünceleri değişecektir. Elbette dugyuları da. Diğer yandan Yaman'ın bu kahramanlığı Seher tarafındaki Selim, Fırat ve Ali'nin karşılıklı olarak buzları eritmelerine neden olacak mı? Ali ile Kiraz'ın arasındaki ilişki giderek kuvvetlenirken Begüm ise çıldırma noktasındadır. Zuhal ve İkbal'in yeni oyunları merakla bekleniyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 78. bölümünde.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138