Emanet 80. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7 ekranlarında bir haftasını daha sonlandıracak olan Emanet'te Yaman ve Seher'in macerası sürüyor. Aşka yelken açan ikili arasında neler yaşanacağı da merak konusu ve sabırsızlıkla bekleniyor. Ali'nin yokluğunda Begüm ve Kiraz ne yapacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 80. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 25.12.2020, 15:39 28.12.2020, 14:31 Burak ZİHNİ

Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet'te 16. haftanın da sonu geldi. Pazartesiden bu yana aralarında aşk rüzgarları esen Yaman ve Seher'in neler yaşayacağı sabırsızlıkla bekleniyordu. Sebebi ise Yaman'ın artık zincirlerini kırarak kabuğundan çıkması ve duygularını belli etmesi oldu. Kilitli kaldıkları depoda yakınlaşan ikili birlikte denize de açılacak. Ancak Zuhal ve İkbal'in yanısıra Ozan'ın da planları tükenmiş değil. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 80. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 79. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher depoda mahsur kalır. Bu durum ikili arasında nasıl bir gelişmeye sebep olacak? Depoda kilitli kalan Yaman ve Seher arasındaki yakınlık, hiç konuşulmayan duyguların açığa çıkmasına sebep olacaktır. Begüm ve Kiraz, büyük bir tehlike altındadır. Ve bu sefer, Ali’nin yardıma koşması pek de mümkün değildir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 80. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138