Emanet 81. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Televizyon ekranlarında yeni bir haftaya başlayan Emanet'te Seher ve Yaman'ın macerası da sürüyor. Son bölümde yine Ozan belası ile karşılaşan ikilinin mücadelesi izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın da arasındaki ilişkinin de yönünün ne tarafa doğru gideceği merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 81. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 28.12.2020, 14:31 28.12.2020, 14:52 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla bugün 16. haftasını sonlandıran Emanet'te yine nefesler tutuldu. İzleyicilerin bir an dahi ekrandan ayrılmadığı bölümde Yaman ile Seher'in arasında yaşananlar nefes kesti. Bu günleri görme konusunda sabırsız olan seyirciler daha fazla aşk dolu bölümler izlemek istiyor. Hafta başından bu yana ikili arasındaki rüzgarlar bunun belirtilerini ortaya koymuştu ama hesapta olmayan şeyler de onları bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 81. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 81. bölüm özeti

Televizyon ekranlarındaki yayın hayatına devam eden Emanet'te cuma günü herkes Yaman ve Seher arasındaki yakınlaşma sonrasında çok sevinmişti. Bu birliktelik uzun zamandır bekleniyordu ve kıvılcımı da atılmıştı. Ancak bir kez daha Ozan belası ortaya çıktı. Asıl darbe ise İkbal'den geldi. Seher'e 3-5 günde Yaman'ın değişmeyeceğini, duygularına göre hareket etmeyeceğini ve kimse için de farklı bir kişiliğe bürünmeyeceğini söyledi. Bu sebepten dolayı izleyiciler de pazartesi gününü sabırsızlıkla beklemeye başladı. Ali, İzmir dönüşü gördüğü manzara ile hiçbir şeyin değişmediğini anlar. Ama Kiraz'la arası daha da yaakınlaşacaktır. Bu arada Yaman Seher'e gül almıştır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 81. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?