Emanet 82. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizilerinden biri olan Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaman ve Seher'in bıçak sırtı gibi kesilen ilişkilerinde nelerin yaşanacağı merak konusu haline geldi. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hayatında iki yeni misafir var. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 82. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 29.12.2020, 12:45 30.12.2020, 12:41 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden günlük dizi Emanet'in yeni bölümü Kanal 7'deki yerini alıyor. Her geçen gün Yaman ile Seher'in arasında yaşananların aşk yolculuğuna doğru yön alması bekleniliyor. Ancak Ozan'ın ortaya çıkmasıyla herkes tuzla buz oldu. Yaman eski haline geri dönünce Seher de hayal kırıklığına uğradı. İkbal'in sözleri de alevi korlarcasına büyüttü. Artık Yaman ve Seher'in ilişkilerinin ne yöne gideceği merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 82. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Emanet 82. bölüm özeti

Televizyon ekranlarındaki yayın hayatına devam eden Emanet'te cuma günü herkes Yaman ve Seher arasındaki yakınlaşma sonrasında çok sevinmişti ancak bu durum kısa sürdü. Ozan'ı öldüresiye döven Yaman, Seherile karşı karşıya geldi. Eski haline döndükten sonra bu kez kendi adını kullanarak kötülük yapan birine de saldırdı. Ayrıca Yusuf'un da tanıklık ettiği anlar korku doluydu. Yaman değişecek mi? Seher ile sevgili olacak mı? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 82. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138